Útulné ubytovanie za skvelé ceny

 

Penzión Victória poskytuje celoročné ubytovanie v 1 apartmáne a v 4 samostatných izbách pre 17 osôb. Súčasťou apartmánu a každej izby je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V každej izbe sa nachádza farebný TV prijímač. V niektorých izbách je k dispozícii chladnička, rýchlovarná konvica, na požiadanie aj mikrovlnná rúra. Vo všetkých izbách je k dispozícii WIFI pripojenie zdarma. 

IZBA 1

Veľká priestranná izba, ktorá poskytuje priestor na príjemné strávenie pobytu. V izbe sú k dispozícii 3 pevné lôžka a jeden prístelok. Súčasťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, LCD TV so satelitom. K dispozícii je rýchlovarná konvica a chladnička.

APARTMÁN - IZBA 2

 

Veľký priestranný apartmán, ktorý pozostáva z 2 izieb. V každej izbe sú 2 pevné lôžka a jeden prístelok. Súčasťou apartmánu je spoločenská miestnosť na strávenie spoločných chvíľ ubytovaných v apartmáne. K dispozícii je barové vybavenie, LCD TV s uhlopriečkou 37 cm a satelitom, chladnička, na požiadanie rýchlovarná konvica a mikrovlnná rúra. Súčasťou apartmánu je kúpeľna so sprchovacím kútom a toaletou.

IZBA 3

V izbe sa nachádzajú 3 oddelené lôžka a farebný TV prijímač. Súčasťou je vlastná kúpeľna so sprchovacím kútom a toaletou.

IZBA 4

Menšia útulná izba, v ktorej sú k dispozícii 2 oddelené lôžka, farebný TV prijímač. Súčasťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

IZBA 5

Útulná menšia izba s 1 posteľou, 1 prístelkom a farebným TV, ktorej súčasťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.